Öne Çıkanlar Personel Alımı Serhat Kalkınma Ajansı KPSS 2016 Merkezi Yerleştirme Ataması Alan Dışı Tercih Yapmak Starbucks 10 Bin Personel Alacak jandarma özel harekat

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Pamukkale Üniversitesi bünyesinin personel çalışan ihtiyacını karşılamak amaçlı Sözleşmeli olarak personel alacak. Alım şartları ve diğer bilgiler ilanın devamında yer almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Pamukkale Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Pamukkale Üniversitesi bünyesinin personel çalışan ihtiyacını karşılamak amaçlı Sözleşmeli olarak personel alacak. Alım şartları ve diğer bilgiler ilanın devamında yer almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi 15 Haziran 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 18 adet Sözleşmeli olarak personel alacak. Farklı niteliklerde 18 adet Hemşire alınacaktır. Genel şartlar, başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir;


GENEL ŞARTLAR:

T.C. Vatandaşı olan adaylar,
657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından B grubu Lisans Mezunları için KPSSP3 puan türüne, Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puan türüne sahip olan adaylar,
Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,
Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 29 haziran 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, z www.pau.edu.tr adresindeki web sayfasında bulunan Sözleşmeli Personel İş Talep Formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere), Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.