Öne Çıkanlar Personel Alımı kamuya memur personel alımı subay alım ilanı 100 personel alımı kpss 60 puan ile personel

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapıyor. Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alacak.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 15 Ağustos 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli kadrosuna 1 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alacak. Alınacak adaylardan 2016 Kamu personeli Seçme Sınavına göre P3 puan türünde en az 70 puan aranacaktır. Başvuru şartları ve Başvuru bilgileri aşağıdaki gibidir;

GENEL ŞARTLAR:

  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir.
  • Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelikte yer alan hükümleri kabul etmek.
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 15 Ağustos 2016 tarihi ile 31 Ağustos 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir..
İlanın Tam Metnine Buraya Tıklayarak ulaşabilir ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.