KOSGEB Sözleşmeli Personel Alımı 2016

KOSGEB personel alımı gerçekleştiriyor. KOSGEB bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 10 adet Sözleşmeli Bilişim personel alacak. Başvurular ve ayrıntılar için haberimizin devamını inceleyiniz.

KOSGEB Sözleşmeli Personel Alımı 2016

KOSGEB personel alımı gerçekleştiriyor. KOSGEB bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 10 adet Sözleşmeli Bilişim personel alacak. Başvurular ve ayrıntılar için haberimizin devamını inceleyiniz.

02 Mart 2016 Çarşamba 05:43
KOSGEB Sözleşmeli Personel Alımı 2016

 KOSGEB 02 Mart 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve çeşitli niteliklerde toplamda 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alacak. Alınacak olan personellerden KPSS 70 puan aranacaktır. Adayların kadroya alınabilmesi için KOSGEB düzenleyeceği sınav ile belirlecek olup sınava katılma şartları şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:

  • 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyan adaylar,
  • Askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ve özel kesimde Sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)
  • (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler)
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • 2014 ve 2015 yıllarında ÖSYM tarafından düzenlenene Kamu Personeli Seçme SInavından en az 70 puan almış olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 01 Mart 2016 tarihi ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,KOSGEB internet sitesinde (www.kosgeb.gov.tr) yayınlanacaktır. 
İlanın Metninine Buradan Ulaşın.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.