Öne Çıkanlar harp okulu astsubay myo Kara Harp Okulu maaşları memur personel alımı 2017

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı yapıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı yapıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 5 adet Hemşire alacaktır. Sizde Karadeniz Teknik Üniversitesi ailesine katılmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, başvuru için gerekli olan belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Üiversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde,657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen ünvanda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ''Lise'' 2014 KPSS (B) gurubu sınavı ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. BİRİMİ ÜNVANI ADEDİ ARANAN NİTELİKLER Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 1 Lise mezunu olmak,koroner yoğun bakımda en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 1 Lise mezunu olmak,ayaktan tıbbi tedavi ve poliklinik hizmetlerinde en az 4 (dört) yıl tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 1 Lise mezunu olup nöroloji,nöroşiruıji alanında en az 5 (beş) yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek. Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 1 Lise mezunu olmak en az 5 (beş) yıl acilde çalışmış olmak ve belgelendirmek Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 1 Lise mezunu olmak Adölesan alanında en az 4 (dört) yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek. 1 Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır. 2 Adaylar mezuniyetine göre Lise 2014 KPSS (B) grubu sanavına girmiş bulunmalıdır. 3 Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. 4 Müracaatların; ilanın gazatede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar:Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının pdb.ktu.edu.tr web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir.Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. 5 Sonuçlar KPSS Puan sıralaması dikkate alınarak:başvuru bitim tarihini takip eden 1 hafta içinde pdb.ktu.edu.tr.adresinde yayınlanacaktır. 6 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler;fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar. 7 Başvuru alımları 15.03.2015 tarihinden itibaren başlayıp 29.03.2015 tarihi mesai saati sonuna kadar devam edecektir. 29.03.2015 tarihinden itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1 Diploma veya mezuniyet belgesi öğrneği (Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı mutlaka tarafımızdan görülecek ve fotokopisi alınacaktır) . 2 2014 KPSS Sonuç Belgesi. 3 Personel Dairei Başkanlığının pdb.ktu.edu.tr web adresmdentemın edilecek başvuru dilekçesi. 4 Nüfus cüzdanı fotokopisi. 5 1 Adet vesikalık fotoğraf (Dilekçeye eklenecektir). 6 Adaylar aranan nitelikler bölümündeki vasıfları belgelendirmek durumundadır. 7 SGK hizmet dökümü ve istenilen alanla ilgili tecrübe belgesi 8 Erkek adaylar için askerlik durum belgesi Not:Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz,atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir.KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz saıylacaktır. Bu belge 5070 sayılı elektronik imza kanuna göre güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.