İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı 2015

İzmir Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alıyor. İşte ayrıntılar...

İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı 2015

İzmir Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alıyor. İşte ayrıntılar...

24 Nisan 2015 Cuma 15:55
İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı 2015

İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı 2015

İzmir Devlet Opera ve Balesi personel alıyor. İzmir Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Sanatsal Yardımcı elemanı alıyor. Alınacak personel Sözleşmeli olarak kadrıya dahil edilecektir. Sizde İzmir Devlet Opera ve Balesi ailesine iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İZMİR DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

Genel Müdürlüğümüz İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1-Değerlendirmeye katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2-Yüksekokul mezunu olması,

3-Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma

Gurbu Sanatsal Yardımcı Eleman Uygulama Müfredatı

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük tarafından belirlenecek değerlendirme yapılan branşla ilgili en az 3 kişilik komisyon tarafından dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile sözleşme yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 04 Mayıs 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;

1-Özgeçmiş,

2-Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

3-Öğrenim Belgesi Aslı ve Fotokopisi,

4-2 adet Fotoğraf,

ile şahsen aşağıdaki adrese yapılabilir.

Adres: İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü

İsmet Kaptan Mah. 1364. Sok. No:5 Basmane-Konak/İZMİR

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ

Yer : İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü

Elhamra Opera Sahnesi Binası Milli Kütüphane Cad. No: 37-39 Konak/İZMİR

Tarih : 05 Mayıs 2015 Salı günü

Saat : 11.00

 

İRTİBAT TELEFONLARI: ((0)232) 489 0474 Dahili 23

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.