Öne Çıkanlar harp okulu sağlık personeli ataması Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Sözleşmeli astsubay alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde Sözleşmeli olarak personel alacak.

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi 22 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı nitelik ve pozisyonda Sözleşmeli oalrak, 13 adet Hemşire ve 1 adet Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 14 adet Sözleşmeli olarak personel alacak. Alınacak adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavının B Grubu puan sıralamasına göre belirlenectir. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:

  • 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Hemşire ünvanına başvuracak adaylar için 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Adayların KPSSP3 puanı esas alınacaktır.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Lisans Programından mezun olmak.
  • Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak. -Belgelendirmek kaydıyla, en az üç yıl Kardiyovasküler Cerrahisi Ameliyathanesinde çalışmış olmak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,
  • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.’’ hükmüne uygun olması .
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 06 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta,Fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.