Öne Çıkanlar Personel Alımı Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 54 personel alımı milli savunma üniversites İstanbul Kartal personel alımı 2016

Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı yapıyor. Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacı için sözleşmeli olarak farklı pozisyonlarda personel alacak.

Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi 03 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde toplamda 5 adet sözleşmeli olarak Hemşire alacak. ALınacak adaylarda KPSS B Grubu puan sırasına göre işlem yapılacaktır. Adaylara yazılı veya sözlü olarak hiç bir sınav uygunlanmıyacaktır. 

KADROLAR:

  • Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak şartı ile 4 adet Hemşire, 
  • Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak şartı ile 1 adet Hemşire,

alınacaktır. Ayrıca Hemşirelerin ödemeleri Özel Bütçeden karşılacaktır.

GENEL ŞARTLAR:​
  • 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Gece nöbeti tutmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağık problemi olmayan adaylar,
  • Lise mezunları için 2014 yılı KPSSP94 puan türünden, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSSP3 puan türü aranacaktır,
  • Herhangi bir sosyal üvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,
  • Ayrıca başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 19 Eylül 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 İncivez / Zonguldak adresine şahsen yapılacaktır. Ayrıca Buraya Tıklayarak başvuru sırasında istenilen belgelere ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.