Öne Çıkanlar harp okulu Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı astsubay myo PMYO

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı yapıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 26 Ağustoe 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda ve niteliklerde 2 adet Sözleşmeli Bilişim personeli alacak. Alınacak adaylardan 2014 veya 2015 yıllarında ÖSYM tarafından düzenlene kamu personeli seçme sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olamalrı gerekmektedir. Adaylardan araan diğer şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

KADROLAR:

1 adet Kıdemli .net Yazılım Uzmanı,

1 adet Kıdemli JAVA Yazılım Uzmanı,

GENEL NİTELİKLER:

  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki verilen şartları taşıyan adaylar,
  • (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler)
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ve özel kesimde Sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)
  • Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 01 Eylül 2016 tarihi ile 16 Eylül 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Bakanlık internet sitesinde (www.sanayi.gov.tr) yayımlanan "Başvuru Formu" doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile Bakanlığa elden, e-mail veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
Ayrıca Buraya Tıklayarak Özel şlartlara ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
adim 9 ay önce

İlkokul mezunu olsa ne oluyor