Öne Çıkanlar astsubay myo Personel Alımı Kara Harp Okulu memur alımı Astsubay Alımı

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve farklı nitelikler personel alacak. İşte Ayrıntılar....

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

  TÜBİTAK 26 Şubat 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak adına farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde toplamda 14 adet Bilimsel Programlar Uzmanı Pozisyonları İçin, Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı alınacak. Sizde başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan genel nitelikleri ve başvuru bilgilerini inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

GENEL NİTELİKLER:

  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilşkisi olmayan adaylar ( erkek adaylar için )
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
  •  Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (Üniversite not sistemleri 100’lük sistemde olan adayların not ortalamalarının 4’lük sisteme çevrilmesinde Yükseköğretim Kurulunun 4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu kullanılacaktır.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 18 Mart 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Başkanlık Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. 

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
halıl yildirim 1 yıl önce

Ben elektrik işinde tarafta çalışıyorum bana göre bir iş varsa bende calisirim 5417681660

Avatar
şevket 1 yıl önce

Benim mesleğim çelik montajcıyım bu işe ihtiyacım var nsl baş vura bilirimteşekürler