Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı gerçekleştiriyor. Gümüşhane Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet öğretmen üyesi alıyor. İşte Ayrıntılar....

Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı gerçekleştiriyor. Gümüşhane Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet öğretmen üyesi alıyor. İşte Ayrıntılar....

16 Nisan 2015 Perşembe 11:21
Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gümüşhane Üniversitesi personel alımı yapıyor. Gümüşhane Üniversitesi bünyesinin persoel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet profesör alımı yapacak. Sizde Gümüşhane Üniversitesi ailesine iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilen, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgileri ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan "Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi"nde belirtilen kriterleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca adayların fakültelerin veya 4 yıllık yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları (Yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu'nca onaylanmış olması şarttır.), 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve özel şartları sağlamış olmaları gerekmektedir.

Profesör kadroları devamlı statüde olup, başvuracak adaylar (http://personel.gumushane.edu.tr/file/5649) adresinden temin edecekleri dilekçelerinde, başvurdukları anabilim dalını belirterek, ekinde 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı 5 takım halinde Personel Daire Başkanlığına vereceklerdir. (Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir belgelerini eklemeleri gerekmektedir.)

Başvurular Resmi Gazete'de ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün süre içerisinde Personel Dairesi Başkanlığı'na yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurularda postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvuruda bulunan adayların, başvurdukları kadro ile ilgili 2547 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile "Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi"nde aranan koşulları sağlamadığı sonradan tespit edilmesi halinde bu adayların ataması yapılmayacak ve başvuruları iptal edilecektir.

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM DALI

KADRO UNVANI

KADRO DER.

KADRO ADEDİ

AÇIKLAMA

Kelkit Aydın Doğan MYO

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü

Organik Tarım Programı

Profesör

1

1

Organik Hayvansal Üretim alanında çalışmış olmak.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.