Skype Çöktü!Dünya'da Mesajlaşma Durdu! 21 Eylül 2015, 15:33

Dünya'nın dört bir tarafında en çok kullanılan popüler mesajlaşma programı olan Skype, kullanıcısını yeniden üzdü. Skype kullanıcıları bugün'de şok bir çöküş yaşadılar. Skype'de yaşanan kesinti ve kopmalar kullanıcıları çileden çıkardı.Şirketler tarafından en çok tercih edilen Skype'nin çöküşü çalışma sektörüne bir darbe vurmuş durumda.

Dünya'nın dört bir tarafında en çok kulanılan popüler mesajlaşma programı olan Skype, kullanıcısını yeniden üzdü.Skype kullanıcıları bugün'de şok bir çöküş yaşadılar.Skype'de yaşanan kesinti ve kopmalar kullanıcıları çileden çıkardı.Şirketler tarafından en çok tercih edilen Skype'nin çöküşü çalışma sektörüne bir darbe vurmuş durumda.

 

SKYPE YİNE ÇÖKTÜ


Geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından satın alınan Skype bir türlü belini doğrultamadı.Son aylarda defalarca kapanan Skype'a yine erişilemiyor.Milyonlarca kullanıcıyı mağdur eden çöküşün nedeni henüz bilinmezken yaşanan kesinti nedeniyle kullanıcılar bir hayli tepkili. Öte yandan 3 Haziran 2015 tarihinde yaşanan dünya çapında Skype kesintisi vakasının bir saldırı olmadığı belirtilimişti.

YAŞANAN KOPMALAR KULLANICIYI ÇILDIRTTI

 

Ancak her hangi bir saldırı olmadan defalarca kapanabilen Skype'ın sağlığı tartışma konusu olmayı sürdürüyor.
Basitçe merkezi sunuculardan giriş bilgilerini çekerek oturum açma imkanı sağlayan Skype, bilgisayarlar arası basit bir iletişim aracından ibaret. Bu basit fikir çok güçlü özelliklerle donatıldığında ses, görüntü ve video yazılımları arasında lider olan Skype ortaya çıktı. Ancak Skype bu güçlü özellikleri kesintisiz sunamaz hale geldi.Haber7.com

 

Skype Çöktü!Dünya'da Mesajlaşma Durdu!

Anahtar Anahtar Kelimeler
SkypeçökmeMesajlaşmaKullanıcı

Yorum Gönder