Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı 23 Mart 2015, 10:37

Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor

Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. SYDV Ankara Yenimahalle ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde Ankara Yenimahalle ilçesinde SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER:

Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek (sertifika, transkript v.s belgelemek). - Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji ve Halkla İlişkiler Bölümü Lisans Mezunları Başvurabilecek. En Az B sınıfı Ehliyete Sahip Olmak.

GENEL NİTELİKLER:

Yalnızca üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji ve Halkla İlişkiler bölümü lisans mezunları başvurabilecek. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek (sertifika, transkript v.s belgelemek). En az B sınıfı Ehliyete sahip olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Müracaat esnasında KPSS belgesi, sürücü belgesi, bilgisayar sertifikası, mezuniyet diploması ve CV getirilecektir.

Yorum Gönder