Galatasaray'da Grosskreutz Depremi İstifa Getirdi 03 Eylül 2015, 12:22

Galatasaray Transferin son günü Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmıştı. Bu transfer eksik evrak nedeniyle Fifa tarafından onaylanmadı ve Kulüp yöneticisi istifa etti.

Galatasaray Transferin son günü Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmıştı. Bu transfer eksik evrak nedeniyle Fifa tarafından  onaylanmadı ve Kulüp yöneticisi istifa etti.

 

 

Galatasaray Kulübü, Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmış ve Alman futbolcuyu İstanbul'a getirmişti. Ancak Grosskreutz'in ismi FIFA'ya bildirilirken yanlış bir evrağın gönderildiği öğrenilmişti. 

 

Bunun üzerine büyük bir skandal patlak vermiş Galatasaray'ın yeni transfer Grossgreutz'u 6 ay boyunca oynatamayacağı, Alman futbolcunun sadece antrenmanlarda forma giyebileceği ortaya çıkmıştı.

 

FIFA'ya evrağı yanlış gönderen ismin Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı Uğur Yıldız olduğu bildirildi. Uğur Yıldız'ın bu olay sonrası istifa kararı aldığı ve bu kararın yakın bir zamanda açıklanacağı kaydedildi.

Anahtar Anahtar Kelimeler
Grosskreutz Istifa Uğur Yıldız

Yorum Gönder