Fenerbahçe'den Duyulmamış Tazminat! 06 Ekim 2015, 13:00

Sporx'in haberine göre Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler mahkeme tarafından şike davası sonucunda beraat kararı çıkarsa UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu aleyhine toplam 210 milyon Euro'luk tazminat davası açacakları iddia ediliyor. Mahkeme sonucunda böyle bir davanın açılmasından sonra dava kazanılırsa bir rekor olacak.

Sporx'in haberine göre Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler mahkeme tarafından şike davası sonucunda beraat kararı çıkarsa UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu aleyhine toplam 210 milyon Euro'luk tazminat davası açacakları  iddia ediliyor. Mahkeme sonucunda böyle bir davanın açılmasından sonra dava kazanılırsa bir rekor olacak. 

AZİZ YILDIRIM MAHKEME'Yİ BEKLİYOR

Şike Davası'nın son duruşmasında İstanbul Cumhuriyet Savcısı Abdullah Mirza Coşkun'un Aziz Yıldırım ve 6 kişinin beraatini istemesinin ardından gözler Fenerbahçe cephesine çevrildi.Sarı lacivertli kulübün, dava sonunda beraat kararı çıkması durumunda tazminat davası açabileceği kaydedilirken, Hollanda basınından flaş bir iddia geldi...

Haberde; 2012'de 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Aziz Yıldırım'ın, 1 senelik cezayı çektikten sonra 'çarptırılmış kanıtlar' nedeniyle serbest bırakıldığı ve tekrar yargılanmanın başlandığı kaydedildi.

Fenerbahçe, 2011'de başlayan davanın ardından, UEFA'dan 2 sezon boyunca Avrupa kupalarından men cezası almıştı. (sporx)

Anahtar Anahtar Kelimeler
DavaTazminatFenerbahçe

Yorum Gönder