Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 14 Daimi Kamu Personeli Alıyor! En Az İlköğretim 15 Eylül 2017, 12:26

Et ve Süt Kurumu eski adı ile Et ve Balık Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 14 daimi memur kamu personeli alımı yapıyor.

Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olarak bilinen Et ve Süt Kurumu açık pozisyonları için her sene memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. ESK alım ilanları genel olarak kurum tarafından hazırlanıyor ve yayımlanması için Devlet Personel Başkanlığına ya da İŞKUR'a gönderilmektedir.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ilan İŞKUR'a gönderildi ve ilgili ilan bugün yayımlandı. Buna göre Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımı Yapacak. Peki ESK alımına göre kaç kişilik kamu personeli alımı yapılacak ve hangi kadrolar alım yapılıyor.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: 14
Farklı Pozisyon Sayısı: 3
En Az Mezuniyet: İlköğretim
Tür: Kamu / Daimi
Başvuru Tarihleri: 15 Eylül - 25 Eylül 2017

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünün alım yapacağı 14 kadro için bilgiler yukarıda verilmiştir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Soğutma Sistemi Operatörü
Elektrikçi (Genel)
Kasap

Yukarıda alım yapılacak pozisyonlar için bilgi verilmiştir.

BAŞVURULAR

Et ve Süt Kurumunun alım yapacağı kadrolar yukarıda verilmiştir. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup müracaatlarını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir. Adayların pozisyonlar için istenen niteliklere uyum sağlaması gerekiyor.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Anahtar Anahtar Kelimeler
EskMemurEt Süt KurumuKamu Personeli

Yorumlar

Veysi :

Merhabaİş arıyorum 5sınıf mezunuyum

Veysi :

Merhabaİş arıyorum ilokal mezunuyum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder