Serenay Sarıkaya ,Kerem Bürsin'in Çiftinin arasına kara kedi girdi 27 Eylül 2015, 13:56

Ekranların güzel yüzü Serenay Sarıkaya ile yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in arasına kara kedi girdi.Sosyal medya üzerinden Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilileri Pamir Pekin ve Çağatay Ulusoy'u takip etmesi kerem Bürsin'i bir hayli öfkelendirdiği öğrenildi.

Ekranların güzel yüzü Serenay Sarıkaya ile yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in arasına kara kedi girdi.Sosyal medya üzerinden Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilileri Pamir Pekin ve  Çağatay Ulusoy'u takip etmesi kerem Bürsin'i bir hayli öfkelendirdiği öğrenildi.

 

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in aşklarına nazar değdi. İlerleyen dönemlerde beyazperde için kamera karşısına geçmeye hazırlanan çiftin arasından soğuk rüzgârlar esiyor!

 

INSTAGRAMDA TAKİP ETMESİ SIKINTI YARATTI
 
Bunun nedeni ise Serenay Sarıkaya'nın eski aşkları olarak gösterildi. Sarıkaya'nın bir dönem birlikte olduğu Pamir Pekin ile Çağatay Ulusoy'u Instagram'daki takipçi listesinden çıkartmaması Bürsin'i çileden çıkardı.


 
Daha önce bir dizisinde Pamir Pekin'le aşk yaşayan ardından ise Çağatay Ulusoy'la sevgili olan Sarıkaya'nın hâlâ bir dönem birlikte olduğu eski erkek arkadaşlarını takip etmesi ilişkilerini yıprattığı söylendi.Star

Yorum Gönder