Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 518 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor! En Az Ortaöğretim 29 Eylül 2017, 00:09

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü en az ortaöğretim mezunu farklı kadrolara 518 kişilik memur alımı yapacak. Peki başvurular nasıl yapılacak.

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için yıl içerisinde memur, personel ve sözleşmeli personel alımları gerçekleştirmektedir. DSİ ilanları genel olarak kurum tarafından hazırlanmakta ancak Maliye Bakanlığının onayı ile yapılmaktadır.

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan memur alımı ilanı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu. Buna göre toplam 518 kişilik personel ataması yapılacağı gözlemlendi. Peki DSİ hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nelerdir.

ALINACAK POZİSYONLAR

13 Elektrik Elektronik Mühendisi, 35 Harita, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi, 12 Jeoloji veya Hidrojeoloji Mühendisi, 1 Çevre Mühendisi, 4 Maden Mühendisi, 9 Meteroloji Mühendisi, 200 Ziraat Mühendsi, 21 Biyosistem Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 34 Makina Mühendisi, 1 Bilgisayar ve Yazılım Mühendisi, 2 Matematik Mühendisi, 1 Fizik Mühendisi, 101 İnşaat Mühendisi, 6 Biyolog, 3 Tekniker, Lisans Mezunu 40 Büro personeli, ortaöğretim veya Önlisans mezunu 34 Büro Personeli olmak üzere toplamda 518 kişilik memur ve personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylar DSİ 518 memur alımı ilanına müracaatlarını nasıl yapacak.

BAŞVURULAR

Yukarıda DSİ'nin hangi kadro için kaç kişilik personel alımı yapacağı verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre başvurular 29 Eylül 2017 - 8 Ekim 8017 tarihleri arasında yapılacak olup başvuruların tamamlamak isteyen adayların aşağıdaki link yardımı ile detayları öğrenmesi gerekmektedir. Başvurular 09:00 itibari ile başlayacak olup adaylar son başvuru günü en geç 24:00 a kadar başvurularını online yapmaları gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ
DİĞER İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Yorumlar

Mehmet :

Milletin akliyla oynuyorlar arkadasim dedigi gibi ortaogretim diyor sayfa iceriginde muhendis araniyo bu milletin akliyla oynamayin

hasan :

lise mezunu alımı diyorlar dsi ye hiç alakası yok puan şartı ve yaş şartı var böyle olmaz

Kadriye :

40tane onlisans buro memuru alimi yapiliyor ama buro yonetimi mezununa kadro yok şaka gibi

Emel :

Sosyal hizmet önlisans mezunuyum onun ataması ne zaman olur

hüseyin :

ben düz lise mezunuyum buro memurluğuna başvurabiliyormuyum kpss puanım 71

Malatyali 44 :

Allah icin basliga bak icerige bak. En az ortaogretim mezunu der icerigi okuduginda muhendisten biyolog dan bilmem neden gecilmiyor. Yalan haberin de süslüsü bee peessss

Ergül akman :

Orta öğretim mezunu kpss puanın 64 büro memuru veya özel güvenlik sertifika var işe çok acil ihtiyaç duyuyorum Samsun'da yaşıyorum 3çocuk annesinin eşim sen ayrı yaşıyorum. Bana yardımcı olurmusunuz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder