Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alımları Ne Zaman Yapılacak? 30 Eylül 2017, 22:39

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan alımları ne zaman yapılacak?

Adalet Bakanlığı her sene açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Alım ilanları hazırlanmadan önce Maliye Bakanlığı tarafından onay verilir ve kurum tarafından ilan hazırlanarak Devlet Personel Başkanlığına yayımlanması için gönderilir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan pozisyonuna personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre 2017 yılında yeni alımlar ne zaman yapılacak.

İKM ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında cezaevlerine ve adliyeye açık pozisyonlar için personel alımı yapılacağı ilanların hazırlandığı ve yakın zamanda kamuoyuna duyurulacağına ilişkin duyuru yapmıştı. Fakat halen konu hakkında her hangi bir açıklama yapılmadı.

Peki Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz Koruma Memuru (İKM) gardiyan alımı ne zaman yapılacak. Buna göre tarih hakkında her hangi bir bilgi yok fakat yakın zaman içerisinde konu hakkında ilanların hazırlanması ya da Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin tamamlanması ve ilan edilmesi beklenmektedir. İKM alımı, infaz koruma memuru alımı, gardiyan alımı hakkında duyuru yapıldığında İşin Olsa aracılığı ile konu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Anahtar Anahtar Kelimeler
Adalet BakanlığıIkmGardiyan

Yorumlar

Burak koçak :

Önlisans için kpss puanı 60 olmalı.Bizim de sesimizi duyun artık yeterrr..

saygilarimla efendim :

60 olur ins....

berk :

Tüm umut ışıkları lisanslılar için yanıyor. Ne olurdu şimdi bu mesajım görülse ve duyulsa umut olsa önlisanslılara heryerde önlisans için en az 70 baraj puan isteniyor. Bizlerede umut ışığı olun 60 hadi 65 olsun en fazla lütfen umutlarımza ışık olun ;(

ali :

memur olmak için sadece kpss den 70 almak gerekmez işini iyi yapmak ve devletimize hizmet etmek başlıca başlıca görevlerimiz arasında gelir şartları lütfen esnetin kpss 60 olmalı

Dadasim :

insAllah kpss sartsiz olur yada 60dan baslar

Anıl :

Hadi inşAllah

İkm :

Kardeşim sizin sitede de iş yok hani hızlandıracaktınız alımları ?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder