2015 ÇAYKUR Çay İşletmeleri 84 Kamu İşçisi Alacak 04 Temmuz 2015, 16:42

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı ilanı ile 4 İlde Toplam 84 Kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Çaykur personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi de 10 Temmuz 2015 olarak açıklandı. İşte ayrıntılar…
2015 ÇAYKUR Çay İşletmeleri 84 Kamu İşçisi Alacak
Heyecan içinde beklenen Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı ilanı nihayet açıklandı. Çaykur verdiği personel alımı ilanı ile 4 ilde toplam 84 kamu işçisi alınacağını ilan etti. Çaykur personeli olmak isteyen adayların 10 Temmuz 2015 tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.
Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen ilanın detayları ise şu şekilde; Çay Fabrikası Müdürlüğünde yaş çay kampanyası dönemlerinde yılda 120 gün süre ile mevsimlik işçi statüsünde çalıştırılacak geçici işçi alınacaktır. Başvuru yapacak olan adayların Meslek Yüksek Okulu Önlisans düzeyinde Çay Eksperliği bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Ancak ilanların tamamında ikamet şartı bulunmaktadır. İşe başlayacak olan işçilere 1900 Lira maaş ve 4 maaş ikramiye verilecektir.

Yorum Gönder