Türk Traktör İşçi Personel Alımları 30 Mart 2015, 16:53

Türk Traktör İşçi Personel Alımları yapıyor. Sizde Türk Traktör İş başvurusunda bulunmak için haberimizin devamını okuyunuz.

Türk Traktör İşçi Personel Alımları

Türkiye’de traktör üretimi konusunda bir numara olan Türk Traktör İşçi alımları ile istihdama da destek olmaya devam ediyor. 2015 yılında da daha önceki yıllarda olduğu gibi personel alımlarını yapacak olan firma, işsizler için iş kapısı açmaya hazırlanıyor. Sürekli büyüyen ve yenilenen firmanın bir çalışanı da siz olabilirsiniz. Yeni yılda düzenli bir işim ve düzenli bir maaşım olsun diyenlerdenseniz bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Yeni yılda yeni bir hayat sizleri bekliyor. Türk Traktör İşçi alımları ilanları ile siz de hayatınızı değiştirebilir ve gerçekten iyi bir işe sahip olabilirsiniz. Firmanın açık olan pozisyonları şu şekildedir;

-Satış Sorumlusu

-Yedek Parça Satış Sorumlusu

-Supplier Quality Engineer

-Yedek Parça Satış Sorumlusu(İş Makineleri)

-Ürün pazarlama uzmanı

Bu ilanlar arasından size uygun olanı seçerek, başvuruda bulunabilirsiniz. İlan şartlarını taşıyorsanız rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız demektir. Türk Traktör İşçi alımları ilanları size başarılı bir kariyere imza atabilirsiniz. Kariyerinizde büyük bir adım atmak için zaman kaybetmeyin ve bu ilanları değerlendirin.

 

Sitemizde de Türk Traktör İşçi alımları ilanları sizler için yayınlanmaktadır. Sitemizden de ilanları ve şartları değerlendirebilir, eğer uygun pozisyon bulursanız başvuru yapabilirsiniz. En kaliteli iş ilanları ile sizleri buluşturan sitemizi takipte kalarak iş fırsatlarından anında haberdar olabilir ve başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İlanlara başvurmak için özgeçmişinizi de sitemizde hazırlayabilir, en doğru özgeçmişle en doğru işe sahip olabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve siz de sitemize gelerek en güncel iş fırsatlarından haberdar olun. Kariyerinize destek olmak için iş fırsatlarını sürekli sizler için araştıran sitemizde siz de kendinize uygun bir iş mutlaka bulacak ve yeni bir kariyer için ilk adımınızı burada atacaksınız.  

İş başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-traktor-is-ilanlari-c17827-p8591/

Yorumlar

Serdar :

05437886830

özgür aydın :

evli iki çocuk babasıyım ararsanız sevinirim 05061108010

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder