Düzce Ek İş İlanları 23 Mart 2015, 10:37

Düzce Ek İş İlanları Türkiye’de ev geçindirmek biraz zor

Düzce Ek İş İlanları

Türkiye’de ev geçindirmek biraz zor. Kimsenin aldığı maaşlar yeterli gelmiyor ve herkes bir ek iş yapma çabası içerisine giriyor. Hafta sonları, akşamları kısacası boş vakitlerinde ek işler yaparak hem aile bütçesini artırıyorlar hem de daha rahat bir yaşam sürüyorlar. Türkiye’nin illerinden biri olan Düzce’de ek iş olanakları açsından geniş bir şehir. Ek iş bulmak isteyenler rahatlıkla ek iş bulabiliyor ve aile bütçesine katkıda bulunabiliyor. Çoğunluğu ev hanımlarından oluşan ek iş dünyası artık ev hanımlarına da ekonomik özgürlük veriyor. Düzce ek iş ilanları ev hanımlarına evlerinde oturduğu yerden çalışma imkânı sağlamakla birlikte hem ev işlerine hem çocuklarıyla da ilgilenme imkânı sağlıyor.

Düzce ek iş ilanları ev hanımlarına evde makale yazma, bocuk dizme ve işleme, poşet katlama, mandal yapımı, kına poşetleme, karton çanta yapımı gibi birçok el işleriyle ilgili iş olanakları sağlamaktadır. Ayrıca da mahallenizde bulunan ve çalışmak isteyenlerle birlikte evlerde toplanıp hep birlikte daha çok iş yapıp daha çok kazanabilirsiniz. Aynı zamanda da sohbet muhabbet derken hem daha güzel zaman geçirişiniz hem de daha çok iş yaparsınız. Düzce ek iş ilanları üniversite öğrencilerinin de favori işlerinden biridir. Üniversite öğrencileri de derslerinden zaman buldukça evlerinde sıcak bir ortamda ek işler yaparak geçimlerini sağlıyorlar. Bu şekilde çalışmak herkes tarafından daha çok tercih ediliyor çünkü sıcak bir ev ortamı elinizde çayınız kahveniz bu rahatlıkla hem çalışıyor hem de para kazanıyorsunuz. Eğer sizde geçim sıkıntısı çekiyor ve ek iş yapmaya ihtiyaç duyuyorsanız Düzce ek iş ilanları sitesinden kendinize uygun iş ilanlarından birini seçerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Düzce ek iş ilanları çalışma ofisinizi evinize getiriyor. Tamamıyla istediğiniz gibi çalışabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

DÜZCE'DE EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Düzce'de ek iş veren firmalara İnternet'te arama üzerinden ve çeşitli sosyal ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alt tarafta bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi vererek ( Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız yeri, E-mail adresinizi ve açık adres bilgileri vermeden bulunduğunuz yeri ) bizlere ulaştırabilirsiniz. Bize ilettiğiniz taktirde ek iş veren firmalar veya ek iş veren küçük işletmeler sizlere sitemizin yorum aracılığı ile sizlere ulaşarak E-mail adresi ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayacaklardır. Yazımız bir açık ilan değildir. Amacımız sizleri ek iş veren firmalar ile, yapacağınız yorumlar sayesinde buluşturmaktır.

NOT: Sitemize bıraktığınız yorumlarda, kötü sebeple kullanılmasını engellemek için Telefon Numaralarınızı ve Açık Adres Bilgilerinizi bırakmayınız.

Yorumlar

Derya :

Düzcede otuyorum 3 yasinda oglum var itiyaclarini daha kolay saglamak icin evde ek is yapmak istiyorum

Derya :

Düzcede otuyorum evde ek is yapmak istiyorum

Buse :

Düzce merkezde yaşıyorum paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Buse :

Düzce merkezde yaşıyorum paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Sema :

Lütfen bu işe ihtiyacım var.öğrenciyim

deniz :

düzce boğaziçi nde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum bana merve_201_@hotmail.com hesabından ulaşabilirsiniz

Derya :

sener_akbulut@hotmail.com düzce merkezde otuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme harf boncuk ayırma kına paketleme davetliye katlama is yapmak istiyorum

Melis :

melis_tanrikut@hotmail.com.. Düzce. Evde boncuk.. Paketleme vb işler yapabilirim. Bol zamanım var. İyi günler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder