Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

23 Mart 2015 Pazartesi 10:37
Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Yalvaç Belediyesi Personel Alımı yapıyor. Yalvaç Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Tam zamanlı çalışmak üzere Sözleşmeli İnşaat Teknikeri alımı yapıyor. Sizde Yalvaç Belediyesi bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. ISPARTA İLİ YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre, boş bulunan, aşağıda; sınıfı, Unvanı, derecesi, adedi, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli inşaat teknikeri personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

1.657 Sayıl Devlet Memuru Kanununun 48. Maddesi A fıkrası şartlarını taşıyor olmak, 2.Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak 3.Sağlık açısında herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak, 4.Askerlikle ilişiği olmamak, 5.Yalvaç' ta ikamet ediyor olmak, 6.Meslek Yüksekokullarının İnşaat Bölümünden mezun olmak ALIM YAPILACAK BOŞ KADRO: SINIFI ÜNVANI ADEDİ EĞİTİM DURUMU TH İnş.Teknikeri 1 Ön Lisans (2 Yıllık) Yükseköğretim

BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ:

Başvurular, 02.03.2015 Pazartesi saat: 08:00 ile 03.03.2015 Salı Günü Saat: 17:00'ye kadar Yalvaç Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğü'ne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik posta(e- mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 04.03.2015 Çarşamba Günü saat 14:00'te sözlü mülakat yapılacaktır. NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeler ile Belediye Yazı işleri Müdürlüğü'ne müracaat edilecektir.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLECEK BELGELER:

1.Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya noter onaylı sureti, 2.Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, 3.Yerleşim yeri belgesi, 4.Özgeçmiş 5.Sağlık raporu, 6.Son altı ay içinde çekilmiş olan 6 adet vesikalık fotoğraf, 7.Adli sicil belgesi, 8.Askerlik durumunu gösterir belge,

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.