Öne Çıkanlar Personel Alımı Akbank Memur Personel Alımı subay alım ilanı Sözleşmeli Subay kamuya memur personel alımı

Denizli Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Denizli Çivril Belediyesi bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda istihdam yapılacak. Alımlar Sözleşmeli olarak olacak olup alım şartları ve diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Denizli Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Denizli Çivril Belediyesi 20 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere tam zamanlı çalışılmak üzere Sözleşmeli olarak 1 adet veteriner Hekim ve 1 adet Harita mühendisi olmak üzere toplamda 2 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak. 

Adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan elekli ve yaşlı aylığı almıyor olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmaması, Üniversitelerin Veteriner hekimlik için Veteriner Fakültesinden, Harita Mühendisliği için Mühendislik Fakültesinden mezun olmak, Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen Mahalli İdare Sözleşmeli Personel Ücret Tavanları limitleri dahilinde Belediyemiz Meclisinin belirleyeceği ücreti kabul etmek, Savcılıktan alınacak ilişiği yoktur belgesi ile taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlara zimmet, ihtisas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal veya istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuruda bulunacak adaylar, 30 Ocak 2017 tarihi ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Salı Günü saan 16:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.  Başvurular, başvuru dilekçesi, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun belgesi, yerleşim yeri belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş ve 2 adet fotoğraf, erkek adaylar için askerliğini gösterir belge, adli sicil belgesi, sağlık raporu, başka kurumda sözleşmeli olarak çalışmadığına dair beyan ile birlikte son başvuru günü itibari ile birlikte, Çivril Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.